DORASTANIE W GRZE ⚽

Obóz piłkarski „Dorastanie w grze” to najlepszy pomysł na wakacje dla Twojego dziecka. Jeżeli chcesz, by spędziło ono czas aktywnie – zarówno ruchowo, jak i intelektualnie, koniecznie zarezerwuj swoje miejsce.

DWG to najwyższa jakość zajęć, bezpieczeństwo, zabawa i przyjemność z uprawiania sportu przez najmłodszych.

Nasze obozy wyróżniają się tym, że stawiamy podczas treningów na formy gier oraz ich fragmentów. Kierując się metodyką portugalskich fundamentów gry, uznajemy to za najefektywniejszy proces nauczania futbolu oraz rozwoju każdej jednostki.

⚽ Obozy piłkarskie dla dzieci i młodzieży  ⚽ Obozy sportowe w wakacje

ZABAWA BEZPIECZEŃSTWO RUCH
PRZYJAŹNIE WAKACJE SPORT

Nasze obozy przeznaczone są dla dzieci w wieku 9-13 lat
DLA KAŻDEGO – NIEZALEŻNIE OD POZIOMU UMIEJĘTNOŚCI!

✅ 2 treningi dziennie
✅ zajęcia dodatkowe
(treningi kreatywności, koncentracji, mindfullness czy relaksacji)
✅ taktyka indywidualna

Czego uczymy na zajęciach?

Produkt

PROCES DECYZYJNY

Samodzielne myślenie w oparciu o odpowiednią analizę i ocenę sytuacji wyróżnia dziś piłkarzy na najwyższym poziomie. Proces decyzyjny opiera się na fundamentach zdolności poznawczych, które stanowią dla nas podstawę w treningu piłkarskim.

Podejmowanie odpowiednich decyzji jest kluczową umiejętnością nie tylko w sporcie, ale również w codziennym funkcjonowaniu, dlatego w każdym środku treningowym umożliwiamy zawodnikowi jej rozwijanie.

Produkt

PEDAGOGIKA NIELINEARNA

Proces pedagogiczny ma dla nas fundamentalne znaczenie w rozwoju zawodnika. Naszych podopiecznych traktujemy jako partnerów, dając im w każdym działaniu możliwość wzięcia za nie odpowiedzialności i wzmacniając poczucie wiary we własne możliwości.

Pedagogika nielinearna wzmacnia poczucie kompetencji, stawiając zawodnika w centrum procesu, kreując jednocześnie szansę na rozwój nie tylko umiejętności piłkarskich, ale również kompetencji społecznych. Holistyczne podejście do treningu ma rozwijać przede wszystkim człowieka, dopiero później piłkarza.

Produkt

TRENING MÓZGU

W czasach, gdy nadmierne korzystanie z urządzeń elektronicznych ogranicza rozwój zdolności poznawczych, chcemy aby podczas obozu nasi podopieczni mieli możliwość treningu również w tym obszarze. Stąd w naszej pracy metodologia oparta na treningu mózgu – aktywizująca obszary odpowiedzialne za twórcze i logiczne myślenie.

Poza treningami oferujemy zajęcia, które rozwijają aspekty poznawcze, skupiając się na treningu kreatywności, koncentracji, mindfullness oraz relaksacji. W naszym zespole funkcjonuje psycholog z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą.

⚽ WIDEO ⚽

Projekt „Dorastanie w grze”

Projekt „Dorastanie w grze” powstał w 2016 roku. Jego celem jest propagowanie idei pracy opartej na świadomości zawodnika i rozwoju autonomicznej osoby w procesie treningowym. Założeniem DWG jest dzielenie się wiedzą z zakresu treningu piłkarskiego, naukowych doniesień związanych z procesem uczenia się, jak również wykorzystaniem nowatorskiego podejścia pedagogicznego wpływającego na rozwój człowieka.

W ramach „Dorastania w grze” wydana została książka o tym samym tytule. Cyklicznie, dla trenerów i nauczycieli, realizujemy również szkolenia z zakresu fundamentów gry i pedagogiki nielinearnej, podczas których w sposób praktyczny zapoznać można się z przekazywanymi treściami.

Założenia projektu są również weryfikowane dzięki działalności naukowej, pod rygorystycznymi zasadami metodologicznymi, co pomóc ma w promocji nielinearnego podejścia pedagogicznego oraz w rozwoju kluczowych dla dzieci i młodzieży kompetencji, związanych z aspektami społecznymi i moralnymi.

⚽ O CZYM TRZEBA WIEDZIEĆ? ⚽

1. BEZPIECZEŃSTWO

🎯 UBEZPIECZENIE NWW – wszyscy uczestnicy naszych obozów ubezpieczeni są od nieszczęśliwych wypadków

🎯 KIEROWNIK WYPOCZYNKU na miejscu

🎯 LICENCJONOWANI TRENERZY i OPIEKUNOWIE

<mapa>

2. ORGANIZATORZY

Mateusz Ludwiczak – twórca projektu „Dorastanie w grze”, trener piłkarski z licencją UEFA A. Doktorant AWF Poznań, zajmujący się naukowo rozwojem kompetencji moralnych i społecznych dzieci i młodzieży w oparciu o aktywność fizyczną. Przez dziewięć lat związany z Akademią Piłkarską Reissa. W ramach programu Erasmus studiował na Facultade de Motricidade Humana w Lizbonie. Doświadczenie trenerskie zdobywał m.in. w Akademii Lecha Poznań, a swoją wiedzę trenerską wzbogacił podczas czteromiesięcznego stażu w Benfice Lizbona. Były pracownik Zakładu Dydaktyki Aktywności Fizycznej AWF Poznań, prelegent konferencji dla nauczycieli wychowania fizycznego oraz trenerów piłki nożnej. Prywatnie ojciec czteroletnich bliźniaczek – Heleny i Elżbiety.

Ilona Ludwiczak – absolwentka psychologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Psychodynamicznego Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży, uczestniczka szkoleń na temat pracy z dziećmi i młodzieżą takich jak Trening Umiejętności Społecznych, programu profilaktycznego Apteczka Pierwszej Pomocy Emocjonalnej oraz kursów tematycznych dotyczących wspierania rozwoju dzieci i młodzieży. Na co dzień pracuje jako psycholog w szkole podstawowej. Prywatnie żona i mama czteroletnich bliźniaczek – Heleny i Elżbiety.

Przemysław Mamczak – trener piłki nożnej z licencją UEFA A, wychowawca kolonijny. Dyplomowany pedagog, analityk gry sportowej i menedżer piłki nożnej. Absolwent Politechniki Wrocławskiej. Twórca projektu EkstraTrener, organizator obozów piłkarskich, konferencji dla trenerów oraz studiów podyplomowych.

Paweł Szymański – BIO i obok foto mniejsze od Matiego

3. HARMONOGRAM I BAZA TRENINGOWA

Harmonogram dnia: /// do ustalenia i potwierdzenia z Football Code //
08:00 pobudka
08:30 śniadanie
10:00 trening piłkarski
13:00 obiad
14:30 zajęcia dodatkowe
16:00 czas wolny
17:30 trening piłkarski
19:30 kolacja
20:30 zajęcia dodatkowe (równolegle: wykłady dla trenerów)
22:00 cisza nocna

 

Najwyższa jakość boisk

Testy i badania

Podczas obozu każdy zawodnik wykonywać będzie testy, których wyniki przedstawimy na specjalnej karcie ocen. Wypełnioną kartę ocen każdy uczestnik obozu otrzyma na koniec pobytu

TEST WIEDZY DEKLARATYWNEJ

TEST ZNAJOMOŚCI FUNDAMENTÓW GRY

POMIAR CZASU REAKCJI

SIATKA KONCENTRACJI

TEST OSOBOWOŚCI

⚽ CO JESZCZE WARTO WIEDZIEĆ? ⚽

DLA KOGO JEST DWG?

Obóz dedykowany jest dla osób, które chcą rozwinąć swoją osobowość, w dużej mierze robiąc to co lubią najbardziej, czyli grając w piłkę nożną. Jeśli chcesz zdobyć umiejętności przydatne w codziennym życiu – ten obóz jest właśnie dla ciebie!

CZEGO NAUCZY CIĘ OBÓZ DWG?

Podczas DWG nacisk kładziemy na proces pedagogiczny. Chcemy, by uczestnicy obozu wyjechali z niego z przeświadczeniem, że rozwinęli nie tylko swoje umiejętności piłkarskie, ale również poszerzyli wiedzę i zdobyli kompetencje przydatne w ich codziennym życiu. Zdolności rozpoznawania swoich emocji, znajdowania kompromisów, kreatywnego myślenia czy umiejętności relaksacji i odpowiedniego odpoczynku – mogą być fundamentem rozwoju świadomego człowieka.

Zapisz się już teraz!

Za obóz trwający x czasu, w dniach x-y.2023 r., w którym Twoje dziecko nauczy się tego i tego.

AKTUALNA CENA:

🔥 1999,00 zł brutto do końca kwietnia
(na start trzeba wpłacić 1000 zł i podpisać wszystkie dokumenty)

Następnie:
2099,00 zł brutto do końca maja
2199,00 zł brutto do końca czerwca

Cena zawiera:
✅ 7-dniowy pobyt w hotelu Aparthotel BRISTOL***
✅ 3 posiłki dziennie
✅ zdrowe przekąski (owoce i warzywa) dostępne dla dzieci 24h na dobę
✅ wodę mineralną
✅ odnowę biologiczną i dostęp do basenu
✅ zakwaterowanie w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych z łazienkami
✅ całodobową opiekę kadry pedagogicznej i kierownika wypoczynku
✅ ubezpieczenie NWW
✅ pranie sprzętu sportowego
✅ treningi prowadzone przez licencjonowanych trenerów
✅ zajęcia dodatkowe ze specjalistami od psychologii i treningu mózgu
✅ komplet treningowy marki adidas (koszulka, spodenki) + bidon i worek na buty na własność
✅ dyplom ukończenia obozu oraz karta oceny z wynikami testów
✅ fotorelacje z obozu aktualizowane każdego dnia za pośrednictwem mediów społecznościowych

❌ cena nie obejmuje dojazdu na miejsce

Dorastanie w grze dla trenerów

DWG to również szkolenia w ramach kontynuacji Fundamentów Gry 1.0 oraz 2.0. Każdy z uczestników obozu w roli trenera, po ukończeniu otrzyma certyfikat ukończenia Fundamentów Gry 3.0.

Poza uczestnictwem w treningach, każdego dnia przeprowadzony dla trenerów będzie dodatkowy wykład z trenerem Ludwiczakiem. Ponadto planowana jest praca w mikrogrupach trenerskich, podczas której nagrywać, obserwować i analizować będziemy coaching poszczególnych szkoleniowców (którzy poprowadzą również część z jednostek).

Każdy trener, który na obóz przyjedzie z zawodnikiem ze swojej szkółki, otrzymuje 200 zł rabatu na swoje uczestnictwo w obozie.

Masz pytania? Czekamy z odpowiedziami!

Jeśli chcesz skontaktować się z organizatorami obozu, napisz:

E-mail: kontakt@dorastaniewgrze.pl
Tel. + 48 111222333

FAQ - pytania i odpowiedzi

 • Szczegółowy harmonogram turnusów i ofertę obozową znajdziesz na stronie dorastaniewgrze.com. Większość naszych wyjazdów odbywa się w pierwszej części wakacji, w lipcu.

 • Wystarczy wypełnić poniższy formularz i postępować zgodnie z informacją, którą otrzymasz mailem.

 • Fundacja Kulturalnie i na Sportowo prowadząca markę footballcode.eu, która od lat organizuje obozy piłkarskie oraz firma EkstraTrener Paweł Szymański, znana w środowisku z organizacji szkoleń, konferencji i innych wydarzeń edukacyjnych dla trenerów piłki nożnej.

 • Dowóz zawodników na miejsce obozu odbywa się w zakresie indywidualnym.

 • Nie, proponujemy zakwaterowanie w pokojach 2-, 3- oraz 4-osobowych z łazienkami.

 • Tylko w wyznaczonych godzinach. Dzieci będą miały wyznaczoną godzinę, podczas której będą miały dostęp do telefonu, po to właśnie, by porozmawiać z rodzicami. W innych częściach dniach telefony będą skumulowane w zamkniętej szafie. W razie potrzeby pilnego kontaktu można natomiast skontaktować się z organizatorami, którzy są na miejscu.

 • Tak, każdego dnia na naszym facebookowym fafpejdżu relacjonować będziemy to, co dzieje się na obozie poprzez galerię zdjęć i materiały wideo.

 • Zdajemy sobie sprawę, że na obozie piłkarskim dzieci, które biorą udział w treningach muszą zrekompensować straty poprzez odpowiednio dobrane posiłki. Staramy się, by te były odpowiednio obfite, a w przypadku „napadu głodu” przez całą dobę zawodnicy mają dostęp do przekąsek (warzywa i owoce).

 • Tak, mało tego każdy uczestnik otrzyma kartę ocen, na której widniały będą wyniki przeprowadzonych podczas całego obozu testów. Kartę ocen każdego roku można porównywać, by obserwować progres zawodnika w określonych aspektach.

 • Wszystkie dzieci w wieku 9-13 lat.

 • Oczywiście. Na naszych obozach zapewniamy całodobową opiekę kadry pedagogicznej, trenerów i kierownika wypoczynku.

 • Oczywiście, każdy uczestnik naszego obozu w pierwszy dzień otrzymuje od nas komplet sportowy (koszulka + spodenki) firmy adidas, który staje się jego własnością.

 • Metodologia nauczania poprzez gry pozwala na udział w naszych obozach każdego dziecka, które ma tylko na wyjazd oraz piłkarskie treningi odrobinę chęci.

 • Pisz śmiało na obozy-indywidualne@footballcode.eu, na pewno odpowiemy. Postaramy się zrobić to jak najszybciej.
facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch spotify website search menu close arrow-v1 arrow-v2 arrow-v3 arrow-v4 arrow-v5 arrow-v5 contrast letter shopping-cart