Newsletter Dorastanie w grze – Styczeń 2017

Pierwszy w 2017 roku Newsletter projektu Dorastanie w grze zawiera streszczenie bardzo interesującego badania przeprowadzonego przez naukowców Vrije Universiteit Amsterdam na temat neuropoznawczego funkcjonowania dzieci kategorii wiekowej U8-U12. Ponadto znajduje się w nim informacja o prestiżowym turnieju IberCup organizowanym w Polsce!

Kliknij w grafikę, aby pobrać Newsletter!

Newsletter Dorastanie w grze – Luty 2017

Drugi w 2017 roku Newsletter projektu Dorastanie w grze zawiera streszczenie badania przeprowadzeonego przez hiszpańskich naukowców, które dotyczy techniczno-taktycznego porównania gier w odmianach 7×7 i 8×8. Ponadto znajdują się w nim wyniki badań dotyczące wdrożenia programu FIFA 11+ do treningu piłkarskiego dzieci oraz link do pobrania najnowszego programu FIFA 11+ Kids!

Kliknij w grafikę, aby pobrać Newsletter!

Newsletter Dorastanie w grze – Marzec 2017

Trzeci w 2017 roku Newsletter projektu Dorastanie w grze zawiera badanie weryfikujące efekty realizacji gier zredukowanych wewnątrz sześciu różnych obszarów. Ponadto znajduje się w nim podsumowanie wyników badań dotyczących odnalezienia determinantów oraz wysokości poziomu zapamiętywania informacji zwrotnej przez młodzież od 10. do 18. roku życia. W materiale znajduje się także wzmianka dotycząca nauki autorów projektu w Portugalii.

Kliknij w grafikę, aby pobrać Newsletter!