Słowo od autorów

Logo 3D - Dorastanie w grzePiłka nożna to sport dynamiczny. Żeby się w nim odnaleźć trzeba równie cheap nfl jerseys sprawnie cheap jerseys rozwijać siebie. To, cheap mlb jerseys co było wczoraj, dziś może news! być już Mice: nieaktualne. Dlatego ważne jest, aby poznawać i zdobywać najnowszą For wiedzę. Jesteśmy pełni nadziei, że konferencja, Fotografia którą tworzymy będzie możliwością rozwoju trenerów, ich warsztatu i innego sposobu wholesale jerseys patrzenia na piłkę nożną. Wychodzimy z propozycją konferencji, w wholesale jerseys której nacisk będziemy kłaść na interakcję, wymianę poglądów między trenerami.

Uważamy, iż piłka nożna będzie się rozwijać wyłącznie wtedy, gdy wszyscy będziemy chcieli ją ulepszać, dzieląc się wiedzą. Ze swojej strony chcemy przekazać doświadczenie, które zdobywaliśmy przebywając w Portugalii oraz wykorzystując poznaną tam wiedzę, na Polskim gruncie. Naszym zdaniem, praca trenera to ciągłe dążenie do doskonałości. Doskonałości treningu, gry, słowa, gestu.

„Umrze miasto, jeżeli budowa jego będzie zakończona. […] doskonałość nie jest bynajmniej osiągnięciem celu” – Antoine de Saint-Exupéry.

Mateusz i Tomek