Mecze piłkarskie kategorii wiekowej U8-U12

Mecze piłkarskie kategorii wiekowej U8-U12 to pomysł mający na celu dostarczenie Wam materiałów z nagraniami, dzięki którym będziecie mogli nie tylko przyjemnie spędzić czas, oglądając grę zawodników złotego okresu do nauki na najwyższym poziomie, ale także uczyć się wykonując niezliczoną liczbę analiz.

SL Benfica U11Pierwszy mecz, który Wam zaprezentujemy rozgrywany jest w kategorii wiekowej U11 pomiędzy drużynami SL Benfici Lizbona i FC Barcelony. Wybór ten nie jest przypadkowy. Drużyna kategorii wiekowej U11 lizbońskiego klubu gościła bowiem nasz kraj podczas międzynarodowego turnieju Legia Cup 2015. Jednak dużo ważniejszym i głównym powodem, dla którego rozpoczynamy nasz kolejny projekt od zespołu SL Benfici Lizbona jest fakt, iż akademia piłkarska tego klubu pracuje według prezentowanej przez nas metodologii szkolenia, opartej na fundamentach gry. Miłego oglądania.

Tomasz Tchórz_Sporting LizbonaDrugi mecz, który prezentujemy na naszej stronie rozgrywany jest na jednym z portugalskich turniejów rocznika 2007, a więc kategorii wiekowej U9 pomiędzy drużynami SL Benfici LizbonaSCP Sportingu Lizbona. W obu z tych klubów mieliśmy okazję odbywać praktyki trenerskie, dlatego też jest to dla nas istotny powód, aby zaprezentować Wam sposób w jaki grają wychowankowie wspomnianych klubów ze stolicy Portugalii.

Projekt Dorastanie w grze oparty na metodologii fundamentów gry, która realizowana jest szczególnie w Benfice Lizbona, ma za zadanie udostępnić ich najbardziej aktualną formę, dlatego też zachęcamy nie tylko do oglądania meczów, ale także aktywnego udziału we wszystkich prezentowanych projektach.

Powracamy do kategorii wiekowej U11 i meczów z udziałem SL Benfica. Podczas trwającego we Francji turnieju młodzi Portugalczycy rozegrali bardzo dobre spotkanie przeciwko drużynie En Avant Guingamp. Jest to kolejny bardzo dobry materiał pozwalający na zaobserwowanie jak szybko zawodnicy szkoleni w oparciu o metodologię fundamentów gry potrafią odnajdywać skuteczne rozwiązania poszczególnych problemów z jakimi przychodzi im się konfrontować.