Dlaczego Dorastanie w grze?

Jako pomysłodawcy, w celu przybliżenia idei wholesale jerseys naszego projektu wholesale jerseys pragniemy przedstawić swój autorów pogląd Does na temat gry. Postrzegany ją bowiem jako esencję piłki nożnej, w cheap nfl jerseys której zawarte są wszystkie elementy, niezbędne COUPONS do wholesale mlb jerseys wykształcenia inteligentnego zawodnika. Uważamy, że gra jest podstawowym i najważniejszym środkiem w strukturze jednostki treningowej. Umożliwia ona rozwój zawodnika we wszystkich obszarach działań na boisku:

  • technicznym – zawodnik stosuje umiejętności, które pomagają mu zdobyć ostateczny cel czyli zdobycie bramki. Działania techniczne wykonywane są w formie bezpośredniej tzn. w warunkach meczowych, dzięki czemu wszelkie działania są natychmiast weryfikowane w ostatecznej formie (dokładne podanie, celny strzał do bramki).
  • taktycznym – zawodnik dzięki pomocy trenera rozumie zasady funkcjonowania na boisku. Gra postrzegana jest jako zestaw odpowiednich działań i zachowań oraz możliwości dostosowania się do sytuacji na boisku.
  • motorycznym – w wieku 8-12 lat, w bardzo dobry sposób cheap jerseys online zamaskowany przez grę, wysiłki wykonywane przez zawodników mają formę pośrednią, ponieważ służą do wykonywania He działań techniczno – taktycznych, zawodnik skupiony na grze, nie zwraca uwagi na to czy w danym momencie SRT kształtuje zdolności motoryczne.
  • mentalnym – środowisko gry, jest środowiskiem wymagającym. Zawodnicy muszą być cały czas skoncentrowani na tym co robią, a dzięki zdobywaniu kolejnych doświadczeń poprawiają zdolności percepcji oraz antycypacji. Mogą być poddawani presji gry, będąc na pozycji straconej jak również uprzywilejowanej. Prowadzi to do tego, iż zawodnicy zdają sobie sprawę z tego, w jaki sposób reagują na dane warunki i czy potrafią sobie z nimi poradzić.

Okres czterech lat, podczas których główną uwagę skupiamy na grze, powoduje, że jest to dla zawodników środowisko naturalne, w którym dorastają zdobywając najważniejsze umiejętności, niezbędne do funkcjonowania w grze jedenastoosobowej w przyszłości.

Watch movie online The Transporter Refueled (2015)

Watch movie online The Transporter Refueled (2015)